1999 yılında "En yeni teknolojileri kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan korkmaz plastik, geçen 18 yıllık süreçte üretim ve kalite bakımından Ankara’da plastik sektöründe sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Korkmaz Plastik 18 yılı aşkın tecrübesi ile yurtiçi ve yurt dışına hizmet veren plastik sektörünün güvenilir markalarından biridir.

Makine parkımızı ve kapasitemizi her sene arttırmaktayız. Yeniliklerle her daim karşınıza çıkabilmeyi ve sizlerden gelen talepleri karşılayabilmeyi bundan sonraki yıllarda da yegane amaç edinip, firmamızın ileriki yıllarda da başarısını bu amaç doğrultusunda yönlendirmekteyiz. Şirketimiz bünyesinde çalışan uzman kadrosu ve konusunda yeterli eğitimi almış çalışanları ile daima yeniliklere ve ihtiyaca karşılık verebilecek düzeyde olmaya çalışmıştır. 

Hizmetlerimiz gruplarımız;

Plastik Şişirme

Pet Şişirme

3 Adet Plastik Enjeksiyon

7 Adet Plastik Şişirme

1 Adet Pet Şişirme

Kalıp İmalatı ve Atölyesi

Plastik (Enjeksiyon) Baskı

 

Hazır Ürünler

Plastik ihtiyaçlarınız için hem kalıp hem plastik üretimi ile müşterilerimize komple çözümler sunmaktayız.

Toplam 7 adet 150gr-350 gr arasında değişen plastik enjeksiyon makinalarımız ve çalışkan kadromuz ile beklentilerinizi karşılamaya hazırız.

Korkmaz Plastik olarak sahip olduğumuz dürüst ve güvenilir ticari anlayışımızı, sorumluluk sahibi ve ilkeli duruşumuzu ayrıcalık olarak değil zaten olması gereken değerler olarak görüyoruz.

Her geçen gün artan memnun müşterilerimizin desteğiyle, Korkmaz Plastik yoluna emin adımlarla devam etmektedir.